قیمت درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج

قیمت درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج, پنجره دو جداره استاندارد, انواع پنجره دوجداره استاندارد در کرج, قیمت پنجره upvc استاندارد کرج, نمایندگی پنجره upvc کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج, پنجره دو جداره استاندارد, انواع پنجره دوجداره استاندارد در کرج, قیمت پنجره upvc استاندارد کرج, نمایندگی پنجره upvc کرج

تولید درب و پنجره UPVC استاندارد دغدغه اصلی تولیدکنندگان  صنعت پنجره سازی در کل کشور است چرا که در صورتی که استانداردهای درب پنجره دوجداره در زمان تولید رعایت شوند درب پنجره های دوجداره از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.قیمت درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج به مواردی از قبیل پروفیل یو پی وی سی, یراق آلات, شیشه دو و یا سه جداره, کیفیت ساخت و تولید درب و پنجره و در نهایت به نحوه نصب و تعویض بستگی دارد.


http://up.ubct.ir/view/2395009/replace-window-bg-hero.jpg

تولید درب و پنجره UPVC استاندارد دغدغه اصلی تولیدکنندگان  صنعت پنجره سازی در کل کشور است چرا که در صورتی که استانداردهای درب پنجره دوجداره در زمان تولید رعایت شوند درب پنجره های دوجداره از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.قیمت درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج به مواردی از قبیل پروفیل یو پی وی سی, یراق آلات, شیشه دو و یا سه جداره, کیفیت ساخت و تولید درب و پنجره و در نهایت به نحوه نصب و تعویض بستگی دارد.
پنجره های دوجداره از مهمترين اجزاي ساختمان هستند. پنجره تامين كننده نور، گرما و زيبايي در ساختمان مي باشند و همچنين مي توان با باز و بسته كردن پنجره ها به محيط بيروني دسترسي داشت و ضمن تصفيه مناسب،هواي مطلوبي بدست آورد. البته اگر پنجره بطور صحيح ساخته و بكار گرفته نشود و يا در طراحي ساختمان ديدگاه هاي انرژي رعايت نشود و پنجره در موقعيت مناسب قرار نگيرد،عامل اصلي افت حرارتي و برودتي در فصول سرد و گرم سال مي شود. با توجه به اعلام تحقیقات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت در ایران در حدود ۴۵% از اتلاف انرژی از طریق پنجره های صورت می گیرد. در این خصوص بخش ساختمان با داشتن سهم حدودا ۳۵ درصدی در مصرف انرژی یکی از صنایعی است که سهم بالایی را در این زمینه به خود اختصاص داده است. در صورتیکه در زمستان به قاب پنجره و شیشه آن دست بزنید خواهید دید که سرد است و این دلیل تبادل حرارتی بین قاب پنجره و شیشه با فضای بیرون است. برای رفع این مشکل با استفاده از درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج و شیشه دو جداره تبادل حرارتی از طریق پنجره به حداقل ممکن خواهد رسید. روشن است که شیشه بیشترین بخش یک درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج را تشکیل می دهد. در سال های گذشته شیشه جزئی ساده از مصالح ساختمانی به شمار می آمد، اما امروزه با تحولات پیش آمده شیشه به یکی از پیچیده ترین امکانات یک ساختمان تبدیل و انواع و کاربری های متنوعی یافته است. با در نظر گرفتن این موارد، صنعت شیشه ساختمانی امروزه یکی از صنایع استراتژیک و مهم محسوب شده که مهم ترین نقش را نیز در تولید یک پنجره استاندارد ایفا می کند. با توجه به نقش قابل توجه شیشه در ساخت پنجره ها، کیفیت آن نیز بیش از سایر اجزا پنجره اهمیت می یابد.

http://up.ubct.ir/view/2395006/24.jpg

موارد موثر بر قیمت درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج
۱- پروفیل یو پی وی سی
۲- یراق آلات درب پنجره دوجداره
۳- شیشه دوجداره
۴- کیفیت ساخت درب پنجره دوجداره
۵- نصب و یا تعویض درب پنجره دو جداره
پروفیل یو پی وی سی
جنبه ديگري که در تعيين کيفيت درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج بايد مورد توجه قرار گيرد، پروفیل یو پی وی سی می باشد که متاسفانه به راحتي قابل شناسايي توسط خريداران نيست و در اين مورد فقط بايد به استانداردها و گواهينامه‌هاي فني اکتفا کرد, هر چقدر پروفیل یو پی وی سی با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج هم کمتر می شود. پروفیلهای یو پی وی سی نامرغوبی که از چین و بعضی از کشور ترکیه وارد ایران می شود متاسفانه قیمت کمتری در بازار دارند اما در آینده مشکلات زیادی برای مصرف کننده ایجاد میکنند. مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ پروفیل، شکستگی و یا حتی تغییر شکل و افتادگی درب پنجره دوجداره از حالت عادی .

نقش کیفیت شیشه دوجداره در تولید و قیمت درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج
ابتدا باید دید منظور از یک درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج چیست؟ در تعریف ساده و غیر فنی، درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج از دید یک مصرف کننده امروزی پنجره ای است که علاوه بر تامین نیازهایی همچون نور کافی و ایجاد پل ارتباطی با محیط بیرون، در جلوگیری از هدر رفتن گرما و سرما که متاسفانه امروزه هزینه های آن روز به روز افزایش یافته است، تاثیر بسزایی داشته باشد. پر واضح است که بیشترین قسمت یک درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج را شیشه آن تشکیل می دهد و قطعا مهمترین سد در مقابل هدر رفت انرژی محسوب می شود. اگر شیشه دوجداره به خوبی تزریق گاز نشده باشد، به خوبی تزریق چسب نشده باشد یا اسپیسر آن از مواد رطوبت گیر مرغوب پر نشده باشد و چندین پارامتر دیگر در فرایند ساخت شیشه دوجداره رعایت نشده باشد، قطعا کاربرد آن پنجره به سطح دوران گذشته و بسیار قدیم تنزل می یابد و دیگر هیچ انتظاری جز انتقال نور خورشید از آن نمی توان داشت و از آنجایی که یک پنجره از عناصر دیگری همچون پروفیل های نگه دارنده شیشه تشکیل می شود، عدم وجود پروفیل مناسب در ساختار پنجره مزید بر علت می شود.
به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت یک درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج رابطه مستقیم با نحوه تعویض و نصب آن نیز دارد و محصولات به کار رفته در اتصال پنجره های دوجداره به درگاه نصب و ساختار اتصال درزها از اهمیت به سزایی برخوردار است و باید به گونه ای باشد که همه نیروهای مؤثر فیزیکی روی پنجره upvc برداشته شوند تا درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج پس از تعویض برای مدت طولانی به بهترین نحوه کار کنند.
نکاتی که در نصب درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج باید به آن توجه کرد این است که :
درب و پنجره های دوجدار قابلیت تحمل بارهایی که قبل و بعد ازاستفاده به آنها وارد می شوند را دارا باشند.
عایق کاری و درزبندی کامل شده و از ورود و خروج صوت و حرارت و سرما جلوگیری نماید.
درب و پنجره یو پی وی سی بدون هیچ مشکلی باز و بسته شود.

http://up.ubct.ir/view/2417903/triple-glazed-windows.jpg

 

ویژگیهای درب و پنجره دوجداره استاندارد کرج
۱- استحکام
۲- زیبایی فوق‌العاده
۳- صرفه جوئی در مصرف انرژی تا ۴۰%
۴- کاهش آلودگی صوتی تا میزان
۵- پائین بودن ضریب انتقال حرارتی
۶- حفظ محیط زیست از طریق بازیافت
۷- مانع ورود گردو غبار و دود و گازهای موجود از محیط بیرون به داخل
۸- مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی
۹- مقاوم در مقابل نفوذ اشعه ماوراء بنفش خورشید
۱۰- عدم اشتعال در هنگام آتش سوزی و حریق
۱۱- مقاوم در برابر زنگ زدگی ،خوردگی و رطوبت هوا
۱۲- ایمن در برابر سرقت
۱۳- بی نیاز به صرف هزینه رنگ آمیزی
۱۴- تنوع در طرح و تطابق با هر نوع معماری
۱۵- تنوع در رنگ
۱۶- نظافت راحت و آسان
۱۷- نصب آسان
۱۸- ثبات رنگ در برابر اشعه خورشید
۱۹- مقاوم در برابر عوامل خوردگی – اسیدها و بازها و موارد شیمیایی
۲۰- مقرون به صرفه

بازدید : 323 یکشنبه 24 دي 1396 زمان : 14:31
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 150
 • افراد آنلاین : 1
 • آی پی امروز : 189
 • آی پی دیروز : 220
 • بازدید امروز : 530
 • باردید دیروز : 676
 • گوگل امروز : 44
 • گوگل دیروز : 52
 • بازدید هفته : 6,151
 • بازدید ماه : 32,450
 • بازدید سال : 368,226
 • بازدید کلی : 850,020